Hukiki Şartlar & Gizlilik

Kullanım Şartları, Telif Hakları
ve Gizlilik İlkeleri

 

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve www.tv360.com.tr kullanım şartları, gizlilik ve telif hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir. Bu şartları kabul etmeniz halinde sizden beklenen, ister üye olarak ister konuk olarak anlaşmaların şartlarına uymanızdır. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olmanız sizin yararınızadır.

www.tv360.com.tr sitesi, İçeriği, tamamen ya da kısmen,360 televizyon kanalı ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup,www.tv360.com.tr' nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. www.tv360.com.tr' de yeralan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini www.tv360.com.tr sitesine bağlı kaldığınız süre boyunca kullanma hakkına sahipsiniz.

Sitemiz üzerinden, elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken, www.tv360.com.tr' ye telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans vermiş oluyorsunuz. Bu lisans kapsamında www.tv360.com.tr,  her tür iletişimi kullanmak, kopyalamak, başkasına lisanslamak, uyarlamak, iletmek, kamuya açmak ya da sunmak haklarına sahip oluyor. Bu haklar, geçerli bütün yasama alanlarındaki telif hakkı, ticari marka, servis markası ya da patent kanunu hakları da dahil olmak üzere, ama bu haklarla kısıtlı olmayacak şekilde, bütün mülkiyet haklarını kullanma hakkını kapsar.

www.tv360.com.tr, üçüncü sahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. www.tv360.com.tr, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. www.tv360.com.tr kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle www.tv360.com.tr'ye sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Bir www.tv360.com.tr kullanıcısı olarak, forum alanlarını ve chat odalarını kullanarak başka kullanıcılarla etkileşime geçebilir, sohbet edebilir, mesaj gönderebilirsiniz. Sitenin herhangi bir alanında sizin izniniz olmaksızın sizin kişisel bilgileriniz yayınlanmaz, fakat herhangi bir sohbet anında verdiğiniz kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler tarafından toplanabilir yada kullanabilir. www.tv360.com.tr'nin böyle bir durumda hiçbir sorumluluğu yoktur. www.tv360.com.tr , ayrıca kendisine bilgi dönmesini ve kullanıcılar arasında gerçek zamanda etkileşim olmasını imkanlı kılan forum alanları ve chat odalarıda içerir. www.tv360.com.tr forum alanları ve chat odalarına gönderilen mesajları, bilgileri ya da dosyaları denetlemez. Site içeriğindeki forum alanları ve chat odalarında, kullanıcılar tarafından iletilen görüş ve düşüncelerden doğan sorumluluk; görüş ve düşüncenin sahibi olan kullanıcıya aittir. Bu nedenle www.tv360.com.tr'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez. Forum alanlarını ve chat odalarını kullanırken, aşağıdaki kurallara uymanız gerekmektedir:

-Diğer kullanıcıların forum alanlarını, chat odalarını ve diğer iletişim alanları kullanmasını ya da istediği gibi kullanmasını engellememek,

-Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek,

-Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalamamak ya da iletmemek,

-Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek,

-Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiç bir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak.

Bu hizmeti kullanırken, www.tv360.com.tr'un forum alanlarını, chat odalarını ve diğer etkileşimli alanları denetlemek gibi bir zorunluluğu olmadığını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Ancak, www.tv360.com.tr, yukarıda sayılan şartlara ve koşullara tamamiyle ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir yasal, idari ya da hükümet isteğine yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar.

www.tv360.com.tr,malzemelerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir. 

www.tv360.com.tr'yi kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı www.tv360.com.tr'nin sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Bu anlaşma, www.tv360.com.tr tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Son bulma durumunda, forum alanlarına erişme yetkiniz artık yoktur ve forum alanlarından bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

www.tv360.com.tr, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:
-Bize, sizin kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkca sorarız. Örneğin, eğer www.tv360.com.tr içerisinde bir foruma katılacaksanız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulacaktır. www.tv360.com.tr'yi işletirken Kişisel Bilgi'lerinizi kullanırız ve www.tv360.com.tr'nin yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz.

-Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız.

-Bilgisayarınızın Web tarayıcı yazılımının (browser) dosyalarının içine 'cookie' adında bir metin dosyası yerleştirebiliriz. Cookie'nin kendisi, hakkınızda Kişisel Bilgi içermese de, www.tv360.com.tr'nin tarafınızdan nasıl kullanıldığı hakkında bilgilerle, www.tv360.com.tr 'ye bilerek ve özellikle verdiğiniz bilgilerin, www.tv360.com.trtarafından ilişkilendirilmesini olanaklı kılar.

www.tv360.com.tr web sayfalarında yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı , www.tv360.com.tr sorumlu tutulamaz.

Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen [email protected]tv360.com.tr adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Son olarak eğer sizin www.tv360.com.tr yi daha zenginleştirebileceğini düşündüğünüz noktalar olursa lütfen bunları bizimle paylaşın.

Lütfen herhangi bir soru ya da sorununuzu bize bildirin:

Adres : Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Türkmedya Binası No:11 34197 Bahçelievler / İstanbul 
Tel : +90 212 449 30 00 
E-mail : [email protected]tv360.com.tr
Teşekkür ederiz. 
www.tv360.com.tr