20 Ağustos 2017 PazarYaşam Programları
Ekranların sevilen yüzü Açelya Akkoyun, bundan böyle hafta içi her gün 360 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. "Açelya ile Gülümse Hayata" da sağlıktan modaya, el işlemelerinden örgüye, spor, beslenme ve elbette birbirinden lezzetli yemek tarifleri ekrana geliyor.
Hafta içi her gün 12:45 -
Ekranların sevilen dizisi "Arka Sıradakiler" her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Yiyorum yiyorum doymuyorum, su içsem yarıyor mu diyorsunuz... Dr. Ayça Kaya, Beslenme Saati ile yeme alışkanlıklarınızı değiştirmeye geliyor. Kalorisi az, hafif, sağlıklı tarifler, hamur işi, tatlı bağımlılığından kurtulmanın ip uçları ve çok daha fazlası her çarşamba Dr. Ayça Kaya ile Beslenme Saati'nde...
-
Lokman Dağ'ın sunduğu "Bir Camii Bir Mani" programının 360 ekranlarında yayınlanmış bölüm videoları...
-
Ekranların sevilen dizisi "Çocuklar Duymasın" her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı, her hafta, hayatınızı kolaylaştıracak doğal formüller ile 360 ekranlarında sizlerle... Sağlıklı bir ev temizliğinin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız, evlerinizde doğala dönüş hikayesini yaşatacak Erkan Şamcı'yı kaçırmayın.
-
Sağlık, Spor, hayat, beslenme ve daha neler neler... Sağlığınız için her şey bu programda. Prof. Dr. Murat Aksoy, doğru bildiğiniz yanlışları mercek altına alıyor, zamane hastalıklarını ve onlarla baş etmenin yollarını anlatıyor, ama tüm bunları sıkıcı bir doktor diliyle değil, eğlenerek sizlere sunuyor.
-
Ekranların sevilen dizisi "Elde Var Hayat" her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Dikiş Eğitim Koordinatörü İlknur Eşiz, kendi modasını yaratmak isteyenlere kolay ve pratik dikiş örnekleri veriyor, eski kıyafetlerden yenilikler yaratıyor, hobi köşesiyle günlük hayatın yorgunluğu ve stresinden biraz olsun uzaklaşmanızı sağlıyor.
-
Yaşa, dışarı çık, hayatın tadını çıkart... Paranız olsun olmasın amacınız yeter ki gezmek olsun diyen Yıldız Yakar, arabasını, cebindeki parayı, bir kenara bırakıyor, her hafta yapımcısının ona verdiği parayla İstanbul’u keşfe çıkıyor. Bazen 20 bazen 50 bazen180 TL bazen daha da çok parayla İstanbul’un farklı semtlerini dolaşıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanıyor, pazarlık yapıyor, aç kalıyor, çok yürüyor, ama asla pes etmiyor. Sıcak, samimi, neşeli, eğlenceli bol gezmeli “Gezmek Olsun” her Salı 360’ta!
-
Güzellik uzmanı Şems Arslan, güzellik ve bakıma dair merak edilen ne varsa bu programda anlatıyor. Paylaştığı reçetelerle sağlıklı ve genç kalmak isteyenlere doğal ve pratik çözümler sunuyor.
-
Yıldız Yakar'ın sunduğu "İstanbul'un Evliyaları" programının 360 ekranlarında yayınlanmış bölüm videoları...
-
Teknolojinin hızı ve hayatın akışı bizi doğal yaşamdan koparıyor. Sağlığımız ve zinde kalmamız için doğal yaşam en çok ihtiyacımız olan şey aslında. Dr. Murat Topoğlu her hafta zayıflamadan, sağlıklı beslenmeye dair ihtiyacımız olan ne varsa doğal reçeteleri ve sağlıklı yaşam önerileriyle İyilik Sağlık’ta sizlerin karşısında.
-
Ekranların sevilen dizisi "Kurtlar Vadisi Pusu" her akşam 360 ekranlarında...
-
Modern zaman gezgini Lokman Dağ, bu kez lezzetin peşinde... Lokman, yemeğin ustalarıyla mutfağa giriyor, özel tarifleri, pişirme sırları, sunum incelikleri ve servis detaylarını ekrana taşıyor...
-
Ekranların sevilen dizisi "Mazi Kalbimde Yaradır" her gün 360 ekranlarında...
-
Müthiş et yemeklerini, kendi geliştirdiği pişirme teknikleri ve özel sunumuyla lezzet avcılarıyla buluşturan Özgür Şef, evinin ve mutfağının kapılarını açıyor, sizi de gündelik koşuşturmasına ortak ediyor.
-
Perihan Savaş, insan hikâyeleri ile 360 ekranlarında… Her hayat bir hikaye... Film gibi hayat hikayelerini paylaşmak isteyenlerin yeni adresi 360 ekranlarında "Perihan Savaş ile Yeni Ben'de!" Kayıplarını arayanlar, barışmak isteyenler, dolandırıldıktan sonra ne yapacağını bilemeyenler, sağlıklı şekilde kilo verenler, "Perihan Savaş ile Yeni Ben" programında buluşuyor. "Perihan Savaş ile Yeni Ben" hafta içi her gün 360’ta!
-
Kültür sanata dair tüm merak edilenler, sinema, tiyatro galalarından en özel kareler, etkinlik ve sergilerden kameralara yansıyanlar, Melis Hansoylu'nun konuklarıyla keyifli sohbetleri ve çok daha fazlası Sahne 360'ta.
-
Ekranların sevilen dizisi "Seksenler" her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Ekranların sevilen dizisi "Sen De Gitme" her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Ünlü şeflerin mutfaklarında Lezzet Turu 360 ekranında. Mutfak dediğin içindeki şefiyle renklenir, hayata geçer ve onunla bütünleşir, gelişir. Bu fikirden yola çıkarak İstanbul’un ünlü şeflerine, ünlü lezzet ustalarına konuk oluyoruz ve merak edilen lezzetlerin peşine düşüyoruz. Özenle hazırlanan yemeklerin püf noktaları ve özel sunumları, ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç farkıyla ekrana geliyor. Farklı bir tat arayanlar için gastronomi alanında çok kültürlü bir vizyonu olan ve Türk pişirme tekniklerinin kullanılmasında öncü olan Uzman Eğitmen Şef Eyüp Kemal Sevinç’in sunumuyla "Şeflerin Mutfağı" 360'ta sizlerle...
-
Yunus Emre Akkor'un sunduğu "Has Mutfak" programının 360 ekranlarında yayınlanmış bölüm videoları...
-