16 Ocak 2017 PazartesiYaşam Programları
Elif Güvendik, Helin Avşar ve Tayyar Işıksaçan'ın yorumlarıyla renk kattığı “Aklınızda Kalmasın” 360 ekranlarında! Ünlü konuklar, alanında uzman isimler, usta gazetecilerle magazin gündemine gündem yaratacak, yeni güncel haberleriyle keyifli muhabbete ortak olacaksınız.
Hafta İçi Her Gün 09:30 -
Cemiyet yaşamının merak edilenleri, kim nerede, ne yapıyor? Davetler, sergiler ve konserlerden en özel anlar, gözlerin çevrildiği defileler, moda haftaları, cemiyetin en renkli simalarının yer aldığı özel röportajlar ALEMCE ile 360 ekranlarında.
Cumartesi 11:00 -
Ekranların sevilen dizisi Arka Sıradakiler her gün 360'ta!
-
Ekranların sevilen dizisi "Çocuklar Duymasın" her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
"360 Derece Emel'ce"nin 360 ekranlarında yayınlanmış bölüm videoları...
-
Ekranların sevilen dizisi "Elde Var Hayat" hafta içi her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Yaşa, dışarı çık, hayatın tadını çıkart... Paranız olsun olmasın amacınız yeter ki gezmek olsun diyen Yıldız Yakar, arabasını, cebindeki parayı, bir kenara bırakıyor, her hafta yapımcısının ona verdiği parayla İstanbul’u keşfe çıkıyor. Bazen 20 bazen 50 bazen180 TL bazen daha da çok parayla İstanbul’un farklı semtlerini dolaşıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanıyor, pazarlık yapıyor, aç kalıyor, çok yürüyor, ama asla pes etmiyor. Sıcak, samimi, neşeli, eğlenceli bol gezmeli “Gezmek Olsun” her Pazar 360’ta!
Pazar 11:00 -
Moda, sanat, astroloji, ünlüler dünyasında yaşanan gelişmeler, ilginç sohbetler, çok özel röportajlar, yemek tarifleri, sağlıklı yaşam sırları, uzman görüşleri, hayata dair ne varsa Yıldız Yakar’ın sunumuyla hafta içi her gün "Hayatın İçinden" ile 360 ekranlarında...
Hafta Sonu -
Ekranların en sevilen ikilisi Alişan ile Çağla Şikel her gün evlerinize konuk oluyor. Sevilen ikili, sağlıktan modaya, doğal yaşamdan hobilere, dekorasyondan, ev ekonomisine, lezzetli yemeklerden Türk ve dünya mutfağına kadar zengin içeriğiyle karşınızda... Ünlü konukların dahil olduğu "HER ŞEY DAHİL", yepyeni içeriği ile yine ezber bozuyor…
Hafta İçi Her Gün 14:00 -
"Kurtlar Vadisi Pusu" her akşam 360 ekranlarında.
-
Lokman Dağ, her hafta farklı bir şehirde o şehrin insanları, yerel yöneticileri ve o şehre ait detaylarla karşınızda. Türkiye'nin farklı illerinin lezzetleri, yaşamları ve insan hikayeleri Lokman Dağ'ın sunumuyla evinize geliyor.
Pazar 14:15 -
Ekranların sevilen dizisi "Sen De Gitme" hafta içi her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Yeşim Salkım ile Yeni Ben'in 360 ekranlarında yayınlanmış bölüm videoları...
-