3 Aralık 2016 CumartesiYaşam Programları
Elif Güvendik, Helin Avşar ve Tayyar Işıksaçan'ın yorumlarıyla renk kattığı “Aklınızda Kalmasın” 360 ekranlarında! Ünlü konuklar, alanında uzman isimler, usta gazetecilerle magazin gündemine gündem yaratacak, yeni güncel haberleriyle keyifli muhabbete ortak olacaksınız.
Hafta İçi Her Gün 08:00 - 09:45
Cemiyet yaşamının merak edilenleri, kim nerede, ne yapıyor? Davetler, sergiler ve konserlerden en özel anlar, gözlerin çevrildiği defileler, moda haftaları, cemiyetin en renkli simalarının yer aldığı özel röportajlar ALEMCE ile 360 ekranlarında.
Cumartesi 11:00 -
Ekranların sevilen dizisi Arka Sıradakiler her gün 360'ta!
-
Çocuklar duymasın her gün saat 360 ekranlarında.
-
Sağlık, güzellik ve estetik uygulamalar, genç kalmanın sırları, doğru bilinen yanlışlar, birbirinden ünlü konuklar Sema Şimşek ve Dr. Devrim Gürsoy'un sunumuyla "Çok Güzel"de izleyiciyle buluşuyor.
-
Emel Müftüoğlu, birbirinden ünlü konuklarıyla gerçekleştirdiği hoş sohbetler ve müzik ziyafeti eşliğinde "360 Derece Emel'ce" ile 360'ta!
Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma -
Yaşa, dışarı çık, hayatın tadını çıkart... Paranız olsun olmasın amacınız yeter ki gezmek olsun diyen Yıldız Yakar, arabasını, cebindeki parayı, bir kenara bırakıyor, her hafta yapımcısının ona verdiği parayla İstanbul’u keşfe çıkıyor. Bazen 20 bazen 50 bazen180 TL bazen daha da çok parayla İstanbul’un farklı semtlerini dolaşıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanıyor, pazarlık yapıyor, aç kalıyor, çok yürüyor, ama asla pes etmiyor. Sıcak, samimi, neşeli, eğlenceli bol gezmeli “Gezmek Olsun” her Pazar 360’ta!
Pazar 11:00 -
Moda, sanat, astroloji, ünlüler dünyasında yaşanan gelişmeler, ilginç sohbetler, çok özel röportajlar, yemek tarifleri, sağlıklı yaşam sırları, uzman görüşleri, hayata dair ne varsa Yıldız Yakar’ın sunumuyla hafta içi her gün "Hayatın İçinden" ile 360 ekranlarında...
Hafta Sonu -
Geleceğimiz çocuklarımızın eğitimine farklı bir soluk getirmek için merak edilenleri Uyanış Tuğtaş Bayar soruyor alanında uzmanlar yanıtlıyor.
Cumartesi 12:00 -
Ekranların en sevilen ikilisi Alişan ile Çağla Şikel "HER ŞEY DAHİL" ile ekranlara geri döndü… Her gün evlerinize konuk olan ikili, sağlıktan modaya, doğal yaşamdan hobilere, dekorasyondan, ev ekonomisine, lezzetli yemeklerden Türk ve dünya mutfağına kadar zengin içeriğiyle karşınızda... Ünlü konukların dahil olduğu "HER ŞEY DAHİL", yepyeni içeriği ile yine ezber bozuyor…
Hafta İçi Her Gün 10:00 -
"Kurtlar Vadisi Pusu" her akşam 360 ekranlarında.
-
Lokman Dağ, her hafta farklı bir şehirde o şehrin insanları, yerel yöneticileri ve o şehre ait detaylarla karşınızda. Türkiye'nin farklı illerinin lezzetleri, yaşamları ve insan hikayeleri Lokman Dağ'ın sunumuyla evinize geliyor.
Pazar 13:30 -
Gülay Üserbay'ın konusunda uzman doktorları ağırladığı, merak edilen soruların cevap bulduğu "Sağlıkla Kal" Cumartesi ve Pazar günleri 360 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.
Cumartesi 09:30 -
Yıllardır televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan kah mimikleriyle kah yorumlarıyla ve neşeli karekteriyle hepimizin sevgisini, kazanan Taner Güngör şimdi de çılgın sorularla karşımızda. Taner; sokakta, dükkanda, kafede birden karşınıza çıkıp sizi enteresan sorularla düşündürüp cevaplarıyla şaşırtabilir. Duyduğunuz ama hatırlamadığınız bilgileri tekrar hatırlayıp biraz da eğlenmek istiyorsanız hafta içi her gün 360 ekranlarında “Tanerle Çılgın Sorular”ı kaçırmayın.
-
Yeşim Salkım, her evden, her kesimden kadın hikayeleri ile 360 ekranlarında… "Yeşim Salkım İle Yeni Ben"de kadınların sorunlarına empati yapıp, çare arıyoruz, başarı hikayelerini birlikte alkışlıyoruz… İster yanı başımızda olsun, ister uzakta, yeniden başlamak isteyen her kadının gücüne güç katıyoruz, ortak ve çok sesli bir platform oluşturarak, kadının hayatın her alanındaki sesini daha çok duyurup, birbirimizin umudu oluyoruz. "Yeşim Salkım ile Yeni Ben" ile içimizdeki güçlü kadını tüm yönleriyle 'yeniden' ortaya çıkarıyoruz…
Hafta İçi Her Gün 14:00 -